KONST / Litografier / Färglitografi 12431452
nr 1243 1452
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 215/350, bladets mått: 32x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:03:35
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen